انرژی خورشیدی؛ سمت آفتابی زندگی™

نیروگاه خورشیدی 500 کیلووات

نیروگاه خورشیدی 500 کیلووات نیاز به اخد مجوزهای مربوطه می با شد و پس از اخد مجوزها و اعلام به شرکت آرتان انرژی، پروژه بصورت دو بخش مجزا اجرا می گردد. بخش اول مربوط به تامین تجهیزات می باشد که شرکت آرتان انرژی به عنوان مشاور خرید، تجهیزات مورد نیاز را از کشورهای کره جنوبی، آلمان، چین و ژاپن وارد خواهد کرد. این کار موجب به حداقل رسیدن قیمت تجهیزات می شود چرا که در حالت معمول تجهیزات خورشیدی توسط واردکنندگان این بخش وارد شده، یک پورسانت برای وارد کننده و یک پورسانت برای مجری طرح، در پروژه های بزرگ، مبالغ قابل توجهی می باشد. ولی در صورتی که خودتان به عنوان خریدار مستقیم محصول را از شرکت مربوطه خریداری کنید این هزینه ها حذف می گردد.

لازم به ذکر است شرکت مهندسی آرتان انرژی با سال ها تجربه در زمینه واردات تجهیزات صنعت برق، بصورت تمام وقت و حرفه ای در کنار شما برای خرید، قوانین و تعرفه های گمرکی، انبارداری، ترخیص و تحویل کالا، بصورت مشاور خواهد بود.

بخش دوم پروژه مربوط می شود به امکان سنجی پروژه، اخد مجوزهای لازم، طراحی و اجرا، ساخت سازه نصب مقاوم با جنس گالوانیزه نرم (مورد تائید سازمان انرژی های نو) یا به سفارش شما، که انجام این فعالیت توسط نیروی کار متخصص داخلی و اتکا به توان فنی، صورت خواهد پذیرفت.

برای نیروگاه خورشیدی 1 مگاوات تا 10 مگاوات و یا بالاتر هم می توانید با شرایط بالا اقدام کنید. جهت کسب اطلاعات تکمیلی با ما تماس بگیرید.

 

 

   نیروگاه برق خورشیدی 500 کیلووات

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

نیروگاه خورشیدی

 

 

 

پنل خورشیدی پلی کریستال

 

 

پنل خورشیدی 300 وات

 

 

پنل خورشیدی مونوکریستال

 

 

پنل خورشیدی چینی

 

 

اینورتر نیروگاهی

 

 

اینورتر 10 کیلووات

 

 

اینورتر قیمت مناسب