انرژی خورشیدی؛ سمت آفتابی زندگی™

پمپ آب خورشیدی

طراحی، نصب و راه اندازی پمپ آب خورشیدی برای کشاورزان و باغداران عزیز اجرا می گردد. این پمپ ها که معمولا بصورت سه فاز و بعضا تک فاز هستند، به وسیله تامین برق به کمک پنل خورشیدی می توانند کارایی بالا و کم هزینه ای داشته باشند. برای کاهش استهلاک و هزینه اجرایی، توصیه می کنیم این سیستم ها بدون باتری که جزعی مصرفی به حساب می آید، استفاده کنید. کارکرد این سیستم به صورت مرتب و روز کار است. استفاده از اینورتر در این سیستم با تنظیم حالت درایو باعث کاهش مصرف برق و کارایی با توان های نابرابر در طول روز و حفظ سلامت موتور می شود.

 

پمپ آب خورشیدی

 

این کار از استهلاک پمپ آب در طول روز جلوگیری می کند. این سیستم تا مدت 20 سال قادر به کار است و پس از این مدت هم می توان راهکار هایی برای نوسازی این سیستم ارائه کرد به طوری که آن هزینه ابتدایی بالا را نداشته باشد. طبیعتا هر پمپ آب دارای مشخصه ها و شرایط خاص برای بیرون کشیدن آب از چاه است و برای طراحی هر سیستم باید اطلاعات درستی از آن در اختیار طراحان آرتان انرژی قرار گیرد. ارتفاع چاه و توان پمپ باید دقیقا اعلام گردد. میزان ارتفاع آب چاه در ساعت اول و سه ساعت پس از مصرف باید مشخص شود. میزان آب دهی بر حسب متر مکعب در ساعت هم در طراحی تاثیر گذار است. اگر اطلاعات کافی در این خصوص ندارید نگاران نباشید، وقتی با کارشناسان فنی ما در ارتباط باشید، آنها شما را در تکمیل این اطلاعات یاری خواهند نمود. ما در اینجا بهترین خدمت را در ازای تجهیزات موجود در بازار به شما پیشنهاد می کنیم.

 

مزیت های استفاده ار پمپ آب خورشیدی

1_پیکر بندی و نصب و راه اندازی آسان و سریع

2_هدایت و کنترل سیستم از راه دور به وسیله تلفن همراه 

3_قابلیت استفاده در همه جای ایران

4_قابلیت مکش آب از رودخانه، چشمه، چاه و قنات تا ارتفاع حداکثر 220 متری

 

پمپ آب خورشیدی

 

پکیج های قابل ارائه آرتان انرژی جهت استفاده کشاورزان و باغداران محترم

پکیج خورشیدی پمپ آب  500 وات ساعت با توانایی کشیدن 4.500 لیتر آب در هر ساعت، از عمق 20 متری. این سیستم بصورت روز کار است و استفاده از باتری در آن به دلیل استهلاک باتری و هزینه نگهداری، توصیه نمی شود. البته اگر صرفا احتیاج به روشنایی دارید، می توانید باتری را به این سیستم اضافه کنید. شما می توانید از طریق مشاوره با کارشناسان ما، از نحوه الصاق و استفاده گیری از برق برای روشنایی شب، مطلع شوید. البته این کاز هزینه اجرایی را تا حدی بالاتر می برد و منطقی هم هست، چرا که اتصالات، روشنایی و باتری به سیستم اضافه نموده اید. سیستم پمپ خورشیدی 500 وات ساعت برای استفاده های کوچک و معمولا در باغ های بیشتر تفریحی که دارای تعداد درختان کمتر و استفاده آب کمتر هستند توصیه میشود. البته عزیزانی که باغدار هستند به خوبی می دانند که چند لیتر در ساعت و با چه دوره تناوبی قصد آبیاری باغ خود را دارند.

پمپ خورشیدی 1000 وات ساعت. این سیستم توانایی کشیدن 10.000 لیتر آب در هر ساعت، از عمق 20 متری را دارند. در این سیستم هم از باتری استفاده نمی کنیم. تا هزینه آن به صرفه شود. اما با این حال اگر نیاز به روشنایی هم داشته باشید می توانید از باتری و در نتیجه روشنایی در طول شب استفاده کنید. اما اگر از این سیستم تنها برای پمپ آب استفاده کنید بهتر است. 

پمپ آب خورشیدی 15 کیلووات ساعت. این پکیج از کامل ترین و قوی ترین سیستم ها برای استفاده پمپ آب است. این سیستم توانایی کشیدن 36.000 لیتر آب در هر ساعت را از ارتفاع 100 متری دارد. 

این سیستم ها با استفاده از مرغوب ترین تجهیزات خورشیدی طراحی شده اند. اما فاکتور قیمت را هم در نظر گرفته ایم یعنی در جایی که قیمت یک دستگاه به حد غیرمعقولی بالا باشد، از دستگاه های قیمت پایین تر که طول عمر کمتری نسبت به آنها دارند، استفاده نموده ایم. بحث شناخت تجهیزات و کارایی و طول عمر ها و مقایسه قیمت ها را به ما بسپارید. ما بهترین سیستم ها را برایتان طراحی می کنیم. با این حال شما در انتخاب تجهیزات خورشیدی آزاد هستید و می توانید از هر برندی که مایلید سفارش را بگذارید. ضریب اطمینان سیستم ها بالا بوده و جای هیچ نگرانی باقی نمی گذارد. بطور مثال پکیج 500 را بطور واقعی 550 و پکیج 1000 را بطور واقعی 1100 در نظر گرفته ایم که اگر هم استفاده شما بیشتر شد، باز هم سیستم تا حدی تاب تحمل و تامین خارج از برنامه خود را هم داشته باشد. ما بر اساس تجربیاتی که در این زمینه داشته ایم و خطاهایی که در گذشته مرتکب شده و اصلاح نموده ایم، امروز سیستمی مطمئن را به شما علاقه مندان سیستم های سولار، ارائه نموده ایم.

متعلقات این سیستم شامل پنل خورشیدی، اینورتر مستقل از شبکه، تابلوهای برق AC و DC، چاه ارت و سیستم ارتینگ، سیستم صاعقه گیر حرفه ای و پیشرفته است. فرض این است که پمپ نصب شده و آماده اتصال به برق برای کار است. اگر هنوز پمپ آب خود را انتخاب نکرده اید، می توانید با کارشناسان فنی ما در این خصوص مشورت کنید.  

اگر چیزی که مدنظر شما است را در اینجا نمی یابید و یا نیازتان هیچ کدام از این سه پکیج پمپ آب خورشیدی نیست، با ما تماس بگیرید تا سیستمی متناسب با نیاز شما بطور رایگان طراحی و برای تصمیم گیری در اختیارتان قرار گیرد. در این خصوص با دفتر بازرگانی ما تماس بگیرید. 

وضعیت: 
موجود