انرژی خورشیدی؛ سمت آفتابی زندگی™

روشنایی خورشیدی هشداردهنده ها

استفاده از سیستم خورشیدی، برای علائم راهنمایی رانندگی موجود در اتوبان ها، بین جاده ها و یا لامپ های روشنایی معابر، راه حلی مطمئن، بی دردسر و پرکاربرد است. این سیستم خورشیدی، نسبت به سیستم های دیزل ژنراتور و یا برق کشی کابلی، بسیار به صرفه تر و کم هزینه تر است.

در جاده ها یا نقاطی از شهر که نیاز به استفاده از علائم هشداردهنده، بطور موقتی، برای انجام یک کار یا تعمیرات نگهداری است، می توانید با استفاده از سیستم های کوچک خورشیدی شرکت آرتان انرژی، با هزینه ای اندک، کاری پرهزینه را، مدیریت کنید.

این سیستم های کوچک، برای چراغ های عابر پیاده نیز استفاده می شود که این کار، هزینه شرکت های مجری یا شهرداری ها را بطور چشمگیری می کاهد. فقط استفاده از یک سیستم خورشیدی برای روشن کردن یک هشداردهنده جاده ای را با برق رسانی به همان هشداردهنده، مقایسه کنید تا پی به تفاوت ها ببرید. البته در اینجا قیمت ها را قرار نداده ایم، زیرا این قیمت ها با هر بار تغییر قیمت ارز، تغییر می کند ولی در صورتی که با یکی از کارشناسان شرکت تماس بگیرید، می تواند سیستمی که مدنظر شما است را با مشورت خودتان، طراحی کرده و قیمت را در کوتاهترین زمان به شما ارائه کند.

همچنین امکان تهیه و فرستادن نمونه برای متقاضیان عزیز، فراهم می باشد.

استفاده از سیستم های کوچک خورشیدی برای برق رسانی به علائم بین جاده ای یا ترافیکی که با برق کار می کنند، در سال های اخیررشد قابل توجهی داشته است. انواع توان های خروجی از 5 تا 40 وات و یا بیشتر، را می توان به کمک سیستم کوچک خورشیدی، با هزینه ای مناسب و توجیه پذیر، به نسبت برق رسانی از طرق دیگر، اجرا کرد. این سیستم ها به دلیل قرار گرفتنشان در فواصل چندمتری از سطح زمین، از امنیت خوبی هم برخوردارند. استفاده از این سیستم، به ویژه برای تابلوهای موقت، علائم راهنمایی و رانندگی و هشداردهنده ها، هزینه های اجرایی را به میزان قابل توجهی کاهش می دهد. 

 

 با استفاده از چراغ های ترافیکی خورشیدی، میتوان به راحتی در تمامی نقاط جاده ها هشدار دهنده های ترافیکی را نصب نمود، بدین ترتیب می توان جلوی اتفاقات ناگوار جاده ای، را هم گرفت. این محصولات برای پیمانکاران راه و ساختمان بسیار مفید بوده و با استفاده از آنها میتوان هزینه استفاده از دیزل ژنراتور و یا برق کشی را کاهش و یا به صفر رساند.

در هر شهری که هستید، اگر به استفاده از این سیستم تمایل دارید، می توانید از ما یک نمونه را جهت بررسی و تصمیم گیری، درخواست کنید. اگر ارگان یا نهاد دولتی هستید، می توانید این سیستم را با قیمتی مناسب و کیفیتی تضمین شده، برای تعداد، سفارش دهید.

پکیج برق خورشیدی علائم ترافیکی
وضعیت: 
موجود