انرژی خورشیدی؛ سمت آفتابی زندگی™

ایستگاه های خورشیدی

طراحی و اجرای پارکینگ های خورشیدی به منظور اتصال به شبکه و درامد زایی، و یا تامین برق و کمک به منبع تغذیه.

طراحی و اجرای سیستم های روشنایی خورشیدی جهت ایستگاه اتوبوس با قابلیت شارژ کردن تلفن همراه در 24 ساعت شبانه روز. از سیستم های بزرگتر می توان برای پارکینگ اتومبیل در یک سازمان، ارگان دولتی و یا مجتمع خصوصی استفاده نمود.

ایستگاه های خورشیدی از دو دیدگاه مورد بررسی قرار میگیرند؛ یکی ایستگاه های متصل به شبکه مولد برق و درامدزا، و دیگری ایستگاه های خورشیدی مستقل از شبکه برای تامین برق مورد نیاز و ارائه خدمات روشنایی و منبع تغذیه.

پروژه "تامین 20% نیاز انرژی سازمان ها از منابع تجدید پذیر" را می توان در قالب اجرای سیستم روی پارکینگ ها، عملی نمود. گروه مهندسی آرتان انرژی، آمادگی خود را جهت ارائه مشاوره به ارگان ها و نهادهای دولتی در خصوص طراحی و اجرای سیستم های خورشیدی مقیاس کوچک، اعلام می نماید.

در خصوص اجرای برق خورشیدی برای ایستگاه های سطح شهر یا ایستگاه هتل های بین جاده ای، ایستگاه تحقیقاتی یا اکتشافی و انواع ایستگاه های دیگر، بصورت مستقل از شبکه برق اصلی، باید گفت این مکان ها علاوه بر تامین روشنایی، قابلیت تبدیل شدن به مراکز تبلیغات بیلبوردی را هم دارند. ایستگاه مناسب است چون می توان پنل های خورشیدی و سایر تجهیزات را با ضریب امنیتی بالا، روی سقف آن قرار داد. ما در روشنایی خورشیدی بیلبورد تبلیغاتی نیز از همان قسمت های بالا و کمتر در دسترس برای تعبیه تجهیزات خورشیدی، استفاده می کنیم. در صورتی که ایستگاه مولد برق باشد می توان به کمک برق آن، درگاه برای شارژ تلفن همراه، در طول شبانه روز، مهیا کرد. می توان برق تولید کرد و در جاهایی که برق شبکه وجود ندارد، این ایستگاه ها را در اختیار یک شرکت تبلیغاتی گذاشت تا بتواند آن را به مشتری، جهت تبلیغات فیزیکی، اجاره دهد.

همکاری با شهرداری ها جهت اجرای سیستم خورشیدی برای ایستگاه های اتوبوس سطح شهر، از طرفی استفاده از انرژی پاک برای خدمت رسانی به مردم را سرلوحه کار قرار می دهد و هم به سبب ارائه یک خدمت قابل درک و لمس، مقبولیت زیادی را به همراه می آورد؛ از طرفی، کسب درامد هم می کند. مشابه همین کار را شرکت های تبلیغاتی برای بیلبوردهای سطح شهر خود، انجام می دهند و تاثیر مستقیم در افزایش مشتری هایشان دارد.

در خصوص توان هر پکیج برای ایستگاه خورشیدی، این امر با نظر و توافق مشتری صورت میگیرد و پنل ها و سایر اجزای سیستم در محل مهروموم شده خود قرار می گیرند که فقط صاحب سیستم توان دسترسی به اجزای سیستم خورشیدی در ایستگاه اتوبوس را خواهد داشت. استفاده از سازه های پیچ و مهره دار با روکش گالوانیزه مورد تایید سانا، به کار گیری تجهیزات حرفه ای با ضمانت کارکرد معتبر، اجرای دقیق براساس طراحی صورت گرفته و در نهایت اجرای مهندسی شده به کمک ابزارالات دقیق، ضامن سرویس ماست.

شما عزیزان چه بصورت سرمایه گذاری خصوصی و چه در قالب یک نهاد یا ارگان دولتی بخواهید در زمینه ایستگاه های خورشیدی فعالیت و سرمایه گذاری انجام دهید، صمیمانه حمایت گروه مهندسی آرتان انرژی را خواهید داشت. برای کسب اطلاعات تکمیلی با ما تماس بگیرید.

 

ایستگاه خورشیدی
وضعیت: 
موجود