انرژی خورشیدی؛ سمت آفتابی زندگی™

روشنایی خورشیدی تابلوی تبلیغاتی 40 وات به مدت 8 ساعت

روشنایی خورشیدی تابلوی تبلیغاتی

روشنایی خورشیدی بیلبورد تبلیغاتی NW40_8SB2

این سیستم روشنایی، مناسب برای بیلبورد تبلیغاتی سطح شهر، شامل دو عدد پرژکتور 20 وات، که به مدت 8 ساعت در طول هر شبانه روز، بیلبورد را روشن می کند.

پرژکتور مورد استفاده، بسیار با کیفیت و با تولید یک نور شفاف و زنده، اثربخشی تابلوی تبلیغاتی شما را دو چندان می کند.

ما تجهیزات خورشیدی را به نسبت میزان هزینه ای که می خواهید بکنید، تنظیم خواهیم نمود و با شفافیت، تفاوت کیفیت محصولات و طول عمر تجهیزات مورد استفاده در مقایسه با یکدیگر را برای شما، شرح خواهیم داد تابتوانید بهترین تصمیم را بگیرید.

امروزه در دنیایی که بیش از پیش اهمیت تبلیغات موثر بر پس زمینه ضمیر ناخوداگاه انسان، مشخص شده است، مشتریانی که قصد دارند تبلیغات فیزیکی انجام دهند نیز، بر این موضوع واقفند. روشنایی تابلوی تبلیغاتی در شب، بخشی از هویت یک تابلوی تبلیغاتی است، پس نمی توان این واقعیت را نادیده گرفت. مشتری برای قرار دادن تبلیغات روی بیلبورد و تقبل هزینه بالای اجاره، به دنبال بهترین خدمت خواهد بود، پس تا همینجا احتمال انتخاب تابلوی برقدار بیشتر از تابلوی بدون برق است. امیدواریم بتوانیم با کمک به شرکت های تبلیغاتی، فرصت های جدید برای توسعه کسب و کار و بازپس گیری مشتریان دست و دل باز قبلی برای این شرکت ها، ایجاد نماییم.

این سیستم دارای ضریب اطمینان بالا و طول عمر مناسب است. پنل های خورشیدی دارای طول عمر 25 سال و سایر اجزای سیستم نیز دارای طول عمر مناسب و ضمانت نامه معتبر از طرف شرکت آرتان انرژی است. بطور مثال باتری ها در این پکیج دارای طول عمر 1.5 سال هستند. اگر این میزان مد نظر شما نیست می توانید با ما تماس بگیرید و از پیشنهادات کارشناسان برای انتخاب باتری، شارژ کنترلر و غیره بهره مند شده و در نهایت یک سیستم بهینه از نظر قیمت و کارکرد انتخاب کنید. در صورتی که تمایل داشته باشید نصب و اجرای این سیستم را می توانید به ما بسپارید تا با استفاده از تجربیات مان بهترین اجرا را برای سیستم خود داشته باشید که در این حالت کل سیستم توسط شرکت تضمین می شود.

این سیستم روشنایی بیلبورد مناسب برای شرکت های تبلیغاتی که قصد دارند بیلبوردهای خود را با هزینه ای مناسب برق دار کنند و بدین ترتیب گامی اساسی در جهت افزایش تقاضاهای خود بردارند می توانند با کارشناسان شرکت تماس حاصل نمایند. در صورتی که تعداد درخواست برای روشنایی بیلبورد توسط هر متقاضی بیش از 20 عدد باشد، تسهیلات و تخفیف هایی از طرف شرکت به این متقاضیان ارائه می شود. شما می توانید از طریق تیم بازرگانی شرکت اقدام و از جزئیات این بسته پیشنهادی مطلع شوید.

وضعیت: 
موجود