انرژی خورشیدی؛ سمت آفتابی زندگی™

سیستم روشنایی خورشیدی بیلبورد 40 وات به مدت 6 ساعت

روشنایی خورشیدی بیلبورد

روشنایی این سیستم خورشیدی شامل 2 عدد پرژکتور 20 وات برای مدت زمان 6 ساعت می باشد.

قیمت های سیستم خورشیدی برای بیلبوردهای تبلیغاتی از یک میلیون تومان شروع می شود و در صورت سفارش عمده، تخفیف های بی نظیری شامل آن می گردد. استفاده از دو پرژکتور 20 وات برای تابلوی تبلیغاتی کوچک، تاثیر بسیاری در بهتر دیده شدن و در توجه قرار گرفتن این تابلوها می شود. این یک راه حل هوشمندانه، برای افزایش کارایی سیستم با هزینه ای منطقی و به صرفه است. 

گروه مهندسی آرتان انرژی آمادگی خود را جهت ارائه مشاوره به شرکت های تبلیغاتی، در خصوص استفاده از سیستم های روشنایی خورشیدی، اعلام می نماید.

سیستم روشنایی خورشیدی برای بیلبوردهای تبلیغاتی دارای کارایی بالا و عمر کارکرد بسیار مناسب می باشد. استفاده از تجهیزات با کیفیت خورشیدی از جمله باتری ها با طول عمر 4 سال و بالاتر، همچنین پنل های خورشیدی با طول عمر 25 سال، هزینه های شما را تا حد قابل ملاحضه ای پایین می آورد. این سیستم های خورشیدی مناسب برای شرکت های تبلیغاتی که قصد دارند بیلبوردهای خود را در سطح شهر نور رسانی کنند و یک گام از رقبا پیش بیفتند بسیار مناسب و با هزینه ای مقرون به صرفه انجام می گیرد.  گروه مهندسی آرتان انرژی با سابقه اجرای بیش از 110 بیلبورد خورشیدی در استان های جنوبی آمادگی خود را برای اجرای روشنایی خورشیدی برای بیلبوردهای تبلیغاتی اعلام می کند. این سیستم برای روشنایی به مدت 6 ساعت در طول شب مناسب است. استفاده از سازه های دقیق و محکم هم امنیت این سیستم در برابر حوادث طبیعی را بالا می برد و هم آن را از دسترس دزدان خارج می نماید.

بیلبورد تبلیغاتی در پس زمینه ذهن انسان چنان تاثیری می گذارند که ممکن است چند سال بعد در موقعیتی دیگر، تصمیمی بگیریم که مبنای آن بی آنکه بدانیم، یک تبلیغ در ضمیر ناخوداگاهمان باشد.

شما عزیزان می توانید سیستم های قوی تر را نیز در اینجا مطالعه و یا با کارشناسان ما در این خصوص مشورت نمایید. همچنین اجرای بیش از 20 بیلبورد برای هر متقاضی شامل امتیازات و تخفیف هایی می شود که توانید در این مورد با ما تماس بگیرید. شرکت آرتان انرژی طراح و مجری این سیستم ها در کشور می باشد. همچنین میزان توان روشنایی و مدت زمان روشنایی را می توانید مشخص کنید و به ما اعلام نمایید تا سیستم مناسب برایتان طراحی و براورد هزینه شود.

 

وضعیت: 
موجود