انرژی خورشیدی؛ سمت آفتابی زندگی™

پکیج برق خورشیدی 100وات / 120وات؛ تابلو و بیلبورد تبلیغاتی

پرژکتور خورشیدی تابلوی تبلیغاتی

این سیستم خورشیدی قادر به روشن نمودن 4 عدد پرژکتور 30 وات به مدت 6 ساعت است که از لحاظ روشنایی برای بیلبورد، سیستمی فوق العاده پرنور و قوی محسوب میشود. طول عمر پنل خورشیدی این سیستم 25 سال و عمر باتری ها 4 سال است. پرژکتورهای مورد استفاده در این پکیج بسیار باکیفیت و دارای نور شفاف و زنده جهت روشنایی بیلبورد است. ضریب اطمینان بالا و طول عمر مناسب تجهیزات از دیگر ویژگی های این پکیج خورشیدیست. در صورتی که مایل باشید نصب و اجرای این سیستم را نیز به ما بسپارید، مهندسان فنی شرکت برای مراقبت در برابر حوادث طبیعی تمهیدات لازم را خواهند اندیشید. همچنین انتخاب زاویه مناسب برای پنل های خورشیدی در راندمان کلی سیستم تا حدی تاثیرگذار است و باید در نظر گرفته شود. 

این سیستم به شرکت های تبلیغاتی، که قصد دارند بیلبوردهای خود را در مناطق مهم شهر، روشنایی خورشیدی کنند، ارائه می شود که با این میزان روشنایی، می توان بیلبوردهای بزرگ را روشن کرد و به آنها جلوه ای بی نظیر در طول شب داد. در دنیای امروز، اکثر ما می دانیم تبلیغات چه نقش کلیدی و مهمی در بحث فروش یا ارائه خدمت دارد، پس قاعدتا مشتری هایی که قصد تبلیغات دارند هم، به دنبال بیلبوردهایی می گردند که بهترین بازده را در ازای اجاره ای که پرداخت می کنند، برایشان داشته باشد. مطمئن باشید یک تابلوی برق دار، نسبت به تابلوی بدون برق، شانس بسیار بیشتری برای جذب مخاطب، جهت ارائه تبلیغ دارد. اگر جزو آن دسته شرکت هایی هستید که بیلبوردهای بدون برق، در سطح شهر دارید، بهتر است قبل از آنکه مشتریهایتان تک تک ناپدید شوند، آنها را با این امتیاز، دوباره ترغیب کنید. شما اولین کسی باشید که بیلبوردهای خود را خورشیدی مجهز به روشنایی می کند، نه آخرین نفر.

اگر این میزان روشنایی برای بیلبورد شما کافی نیست، پس با کارشناسان ما تماس گرفته و از پیشنهادات آنها، مطلع شوید. ما با تضمین، بیلبوردهای شما را در سطح شهر روشن می کنیم و اگر پشتیبانی نیاز داشته باشد، در اسرع وقت توسط تیم فنی پیگیری خواهد شد. همچنین نکات و اطلاعات ضروری در خصوص نگهداری سیستم را، به شما یا کسی که شما معرفی کنید، آموزش خواهیم داد.

بدون شک استفاده از بیلبورد های تبلیغاتی در سطح شهر در شب ها اهمیت ویژه ای دارد چرا که بیشتر به چشم می آیند پس با استفاده از سیستم روشنایی خورشیدی برای بیلبوردهای خود متقاضیان تبلیغات روی بیلبوردهایتان را با هزینه ای بسیار مقرون به صرفه و منطقی، افزایش دهید.

در صورتی که تعداد درخواست شما برای این سیستم روشنایی بیش از 10 عدد باشد سفارش شما شامل تخفیف و شرایط ویژه ای خواهد شد که می توانید در این خصوص با تیم بازرگانی شرکت در ارتباط باشید.

وضعیت: 
موجود