انرژی خورشیدی؛ سمت آفتابی زندگی™

سیستم روشنایی خورشیدی برای بیلبورد

اجرای سیستم روشنایی خورشیدی برای تابلوها و بیلبوردهای تبلیغاتی

شما می توانید با هزینه ای کمتر از حق انشعاب برق  و بدون نیاز به پرداخت هزینه های برق مصرفی، بیلبوردهای تبلیغاتی خود را نورانی نمایید.

پکیج  1000 وات ساعت خورشیدی جهت روشن نمودن 4 عدد LED با توان 20 وات به مدت 12 ساعت   

در دنیای رقابتی امروز تبلیغات از اهمیت خاصی برخوردار است. استفاده از انرژی خورشیدی برای روشنایی بیلبورد تبلیغاتی راه حلی هوشمندانه برای حداقل کردن هزینه ها و حداکثر کردن کارایی است.

گروه مهندسی آرتان انرژی، طراح و مجری سیستم روشنایی خورشیدی برای بیلبورد های تبلیغاتی در کشور، قیمتی رقابتی و فرصتی جدید برای توسعه بازار شرکت های تبلیغاتی و افزایش مشتری.

کارایی و تاثیرگذاری بیلبورد تبلیغاتی، وقتی در تاریکی جذب مخاطب خود را از دست بدهد، بدین معناست که نیمی از کارایی خود را از دست داده است. از طرفی تاثیر گذاری بیلبورد در شب، به دلیل اینکه به دلیل روشنایی به نسبت اطرافش متمایز است، نسبت به روز گیرایی بیشتری دارد.  این موضوع را خودتان نیز می دانید ولی شاید راه حلی به صرفه برایش سراغ نداشته اید. شما می توانید تابلوی تبلیغاتی خود را از 40 تا 160 وات روشنایی در ساعت بدهید. این سیستم ها به دلیل استفاده ار باتری، برق تولید شده پنل خورشیدی را ذخیره می کنند و در شب از آن برای روشنایی استفاده می شود. ما نیز سعی نمودیم قیمت ها را برای شرکت های تبلیغاتی که قصد انجام این کار را دارند، تا حد امکان، با حفظ مینیمم استانداردهای یک سیستم کارا، پایین آوریم تا در ازای هزینه ای منطقی بتوانید مشتریان جدید برای تبلیغات جذب کرده و یا مشتری های قبلی خود را بازپس گیرید.

در خصوص روزهای ابری هم نگران نباشید؛ پنل های خورشیدی می توانند اندکی انرژی را از پس ابرها، گرفته و در باتری ذخیره کنند. البته زیاد نیست ولی باز بهتر از صفر است. این میزان ممکن از از 10% تا 40% حالت تابش آفتاب، می تواند انرژی جذب کند. 

در خصوص نگهداری سیستم، این را بدانید که باید هر چندوقت یکبار که سطح پنل ها را گرد و خاک پوشاند، یا بعد از باران هایی که توام با فروکش کردن گرد و غبار موجود در هوا هستند، می بایست پنل ها را تمیزکاری کنید. که آن هم برای همه سیستم ها، یک کارگر می تواند برای یک روز، این کار را برایتان انجام دهد. در خصوص نگه داری سیستم های خورشیدی هم باید بگوییم پنل های خورشیدی به راحتی 25 تا 30 سال استفاده میشوند، باتری خورشیدی اگر با کیفیت باشد بین 5 تا 6 سال عمر می کند و کنترل شارژ نیز هر یک تا دو سال یکبار تعویض می گردد که البته، هزینه چندانی نسبت به کل سیستم ندارد. کنترل شارژ در حدود 5% هزینه کل سیستم را شامل می شود.

هزینه های اجرای بیلبورد خورشیدی با توجه به تعداد بیلبوردها و تجهیزات و کیفیت مدنظر شما عزیزان تعیین می گردد. پروژه های بالای 20 عدد بیلبورد تبلیغاتی شامل سرویس هایی می گردد که به متقاضی متعاقبا اعلام خواهد شد. نصب و اجرای پروژه ها در صورت تمایل مشتری توسط تیم فنی شرکت انجام میشود. تجهیزات مطمئن، استفاده از سازه های دقیق و اجرای حرفه ای تضمین کننده سرویس ماست. 

بیلبورد خورشیدی solar billboard
بیلبورد خورشیدی solar billboard
وضعیت: 
موجود

پکیج برق خورشیدی 100وات / 120وات؛ تابلو و بیلبورد تبلیغاتی

پرژکتور خورشیدی تابلوی تبلیغاتی

این سیستم خورشیدی قادر به روشن نمودن 4 عدد پرژکتور 30 وات به مدت 6 ساعت است که از لحاظ روشنایی برای بیلبورد، سیستمی فوق العاده پرنور و قوی محسوب میشود. طول عمر پنل خورشیدی این سیستم 25 سال و عمر باتری ها 4 سال است. پرژکتورهای مورد استفاده در این پکیج بسیار باکیفیت و دارای نور شفاف و زنده جهت روشنایی بیلبورد است.

روشنایی خورشیدی تابلوی تبلیغاتی 40 وات به مدت 8 ساعت

روشنایی خورشیدی تابلوی تبلیغاتی

روشنایی خورشیدی بیلبورد تبلیغاتی NW40_8SB2

این سیستم روشنایی، مناسب برای بیلبورد تبلیغاتی سطح شهر، شامل دو عدد پرژکتور 20 وات، که به مدت 8 ساعت در طول هر شبانه روز، بیلبورد را روشن می کند.