انرژی خورشیدی؛ سمت آفتابی زندگی™

پکیج 6500 وات ساعت

پکیج خورشیدی ویلایی

بزرگترین پکیج، که به همه نیازهای شما توجه کرده را می توان همین سیستم 6500 وات در نظر گرفت. در اینجا، کولر گازی برای استفاده در نظر گرفته شده است. همچنین یخچال و تلویزیون بزرگ و خلاصه هر وسیله ای که در منزل واقعیتان وجود دارد، در این منزل خورشیدی نیز می توانید استفاده کنید. مجهز به کمک پنل SHINSUNG، با کیفیت و دارای ضمانت نامه معتبر محصول کره جنوبی، اینورتر DARDA کره، کنترل شارژ STECA و خلاصه تجهیزات درجه یک، استفاده شده است. استفاده از باتری در چنین سیستمی باعث می شود که اگر حتی چند روزی هم آسمان ابری بود شما هیچ دغدغه ای از لحاظ برق نداشته باشید. البته در همین هوای ابری نیز قادر است تا حد کمی انرژی جذب و ذخیره کند. شما در شب نیز هیچ مشکلی نخواهید. مطمئن، با کیفیت و درخور یک خانواده ایرانی. سعی نمودیم بهترین ها را در یک جا گرد هم آوریم و در قالب یک خدمت، به شما هموطنان عرضه کنیم. اگر دقیقا با خواسته های شما مطابقت ندارد، می توانید وسایل پیشنهادی ما را با وسایل مورد نظر خودتان مانند کامپیوتر، ماشین لباسشویی و جاروبرقی را اضافه کنید ولی در ابتدا این موضوع را با ما در میان بگذارید.

به دلیل نوسانات ارز، تغییر قیمت ها بطور هفتگی و تغییر چیدمان و انتخاب تجهیزات، از قرار دادن قیمت در سایت پرهیز نمودیم، ولی در صورتی که هر کدام از پکیج ها را بپسندید، با یک تماس از جزئیات مطلع شوید.

توان دقیق: 6400 وات ساعت - Arenco-H-6400Wh 

شامل: 12 عدد لامپ 10 وات برای مدت 6 ساعت،

یخچال و فریزر  11 فوت امرسان با گرید انرژی A++ برای 24 ساعت شبانه روز،

کولر گازی 9000 مدل نکست وان ال جی برای مدت 4 ساعت

TV LED 42 INCH+RECEIVER برای مدت 6 ساعت،

پمپ آب 500 وات برای مدت 2 ساعت

اگر می خواهید از سیستم گرمایشی برای منزل یا گرمای آب استفاده کنید، از آبگرمکن خورشیدی آویسا موجود از 150 تا 300 لیتری، ارائه شده توسط گروه مهندسی آرتان انرژی، دیدن کنید. این دستگاه را هم می توان برای استخر و هم شوفاژ، مورد استفاده قرار داد. 

نظر و پیشنهاد شما برای چیدمان منزل، قابل برآورد و اجراست. 

برای کسب اطلاعات تکمیلی، تماس بگیرید.

وضعیت: 
موجود