انرژی خورشیدی؛ سمت آفتابی زندگی™

پکیج 4000 وات ساعت

سیستم خورشیدی برای ویلا

دارای یک یخچال بزرگ برای مصارف منزل و خانوادگی است. شما می توانید در این پکیج از روشنایی زیادی برخوردار شوید. همچنین اگر روشنایی را مدیریت می کنید می توانید برای تمام طول شبانه روز از روشنایی استفاده کنید. هم چنین به دلیل وجود اینورتر، شما خروجی برق 220 ولت خواهید داشت که در این صورت هر کدام از وسایل خانگی را با مدیریت درست انرژی استفاده کنید. وسایلی مانند ماشین لباسشویی و غیره.

برای بهینه کردن شارژ و دشارژ و همچنین بالاتر بردن حفاظت تجهیزات، از کنترل شارژهای با کیفیت اروپایی در این سیستم ها استفاده می شود.

توان دقیق 3700 وات ساعت است. شما می توانید به اندازه 300 وات، پکیج فعلی را با افزایش تعداد لامپ یا یک وسیله جدید، ارتقا دهید.  Arenco-H-4000Wh

برای استفاده از برق در طول شب، از ذخیره ساز انرژی استفاده می نماییم.

استفاده از باتری با طول عمر بالا و ضمانت نامه معتبر، ضریب اطمینان را بالا می برد. شما می توانید انواع باتری را در این سایت مشاهده نمایید.

شامل: 10 عدد لامپ LED 9W برای مدت 7 ساعت،

یخچال و فریزر  9 فوت امرسان با گرید انرژی A++ برای 24 ساعت

پنکه 70 وات برای مدت 6 ساعت

تلویزیون 42 اینچ به همراه گیرنده، برای مدت 5 ساعت در روز و 4 ساعت در شب

شارژر گوشی، تبلت و لپ تاپ،

در این سیستم از پنل خورشیدی SUNTECH، اینورتر EPSOLAR، شاژ کنترلر EPSOLAR، باتری PATTERN - Deepcycle

شما می توانید در این سیستم با مدیریت انرژی و با علم به توان مصرفی وسایل برقی منزل، از وسایلی مانند اتو، جاروبرقی و سشوار برای مدت زمان های کوتاهی استفاده کنید البته توصیه می کنیم اگر می خواهید از وسایل بیشتری و در مدت زمان های طولانی تری استفاده کنید از سیستم خورشیدی 5000 وات ساعت دیدن کنید.

تجهیزات انتخاب شده برای استفاده در این سیستم هم از نظر کارایی ارزیابی شده و هم از نظر قیمتی، چرا که می بایست عموم افراد را در نظر گرفت به همین دلیل از تجهیزات لوکس و گران قیمت که طبیعتا کیفیت بسیار بالایی هم دارند استفاده نکرد، ولی اگر شما عزیزان مایل باشید تا از سیستمی با کیفیتی در حد اروپایی بهره مند شوید با ما تماس بگیرید تا در کمترین زمان محصولات جایگزین شده و قیمت جدید به شما اعلام گردد.

وضعیت: 
موجود