انرژی خورشیدی؛ سمت آفتابی زندگی™

پکیج برق خورشیدی 3000 وات ساعت

سیستم برق خورشیدی 3000 وات

سیستم برق خورشیدی 3000 وات ساعت، جدید ARENCO_NW_3000wh

در حالت تابش آفتاب، در هر ساعت 3000 وات انرژی برق، در اختیار شماست که این برق به کمک اینورتر به 200 ولت تبدیل شده و می توانید از آن برای وسایل برقی خود استفاده کنید.

این پکیج دارای یخچال است و اساسا برای خانواده، این اولین پکیج قابل انتخاب است. اگر نیاز دارید از یخچال بزرگتر استفاده کنید یا سیستم خود را تقویت کنید تا در مدت زمان های بیشتری از وسایل برقی خود استفاده کنید، می توانید از سیستم خورشیدی 4000 وات ساعت، استفاده کنید. سیستم های خورشیدی مجهز به باتری برای ذخیره و استفاده مجدد از انرژی هستند که برای شب ها و روزهای ابری ضروری است. در حالت ابر، این سیستم به دلیل استفاده از تکنولوژی mppt تا حدی انرژی دریافت و ذخیره می کند که ممکن است 10 تا 20% باشد.

به دلیل تنوع برای انتخاب وسایل منزل، برای هر یک از شما عزیزان، در قسمت زیر، به جای وسایل پیشنهادی، می توانید از وسایل مورد نیاز خودتان استفاده کنید.

اگر در منزل خود قصد دارید سیستم گرمایش راه اندازی کنید و یا استخر آبی دارید که می خواهید هر زمان که خواستید گرم باشد، می توانید از آبگرمکن خورشیدی برای این منظور استفاده کنید.

این پکیج جهت مصارف زیر طراحی و به مشتریان ارائه می گردد:

5 عدد لامپ 10 وات به مدت 6 ساعت و 5 عدد لامپ 5 وات به مدت 8 ساعت

تلویزیون و گیرنده به مدت 4 ساعت در روز و 4 ساعت در شب

یخچال 6 فوت به مدت 24 ساعت

شارژر موبایل، تبلت و لپ تاپ

تجهیزاتی که در این سیستم جمع کرده ایم هم از لحاظ کیفیت مطلوب هستند و هم قیمتی بسیار مناسب برای استفاده عموم افراد دارند. تجهیزات شامل: پنل خورشیدی SUNTECH، شارژ کنترلر Epsolar mppt، اینورتر Epsolar است.

استراکچر این سیستم نیز با کیفیت از جنس فلز با روکش گالوانیزه مقاوم در برابر رطوبت و مستحکم در برابر حوادث طبیعی هستند. شرکت آرتان انرژی سیستم های خود را برای مشتریان گارانتی می کند تا از این بابت خیال شما از هر نظر راحت گردد.

تعبیه شده برای منزل، خانه باغ و ویلا ، در صورتی که میزان استفاده شما بیش از این مقدار است پکیج های سنگین تر را بررسی کرده یا پکیج مورد نظر خود را در قسمت فرم تکمیل و برای ما ارسال کنید.

به دلیل استفاده از اینورتر شبه سینوسی این سیستم نسبت به سیستم قبل (2000 وات ساعت) دارای کارایی مناسب تری است.

وضعیت: 
موجود