انرژی خورشیدی؛ سمت آفتابی زندگی™

پکیج برق خورشیدی 2000 وات (جدید)

پکیج خورشیدی 2000 وات ساعت

پکیج جدید 2000 وات ساعت: ARENCO-NW-2000wh   

این پکیج شامل طراحی، تامین تجهیزات، ساخت استراکچر، نصب و اجرا و سپس پشتیبانی می باشد.

می توان گفت بهترین سیستم جهت روشنایی خورشیدی باغ و خانه های بدون برق و یا برای تامین امنیت یک مکان، است. شما همچنین می توانید وسایل ارتباطی خود را نیز به این مولد وصل کنید.

این روش، نسبت به ثبت نام و دریافت اشتراک برق، به صرفه تر بوده و قابل ارتقا نیز می باشد یعنی اگر در آینده بخواهید سیستم را هم کمی ارتقا دهید تا از یخچال و تلویزیون بهره مند شوید می توانید پکیج خورشیدی 3000 وات ساعت را انتخاب کنید.. استفاده از تجهیزات با کیفیت و طراحی و اجرای با دقت و ضریب اطمینان بالا، سرویس توام با احساس امنیت و آرامش را به شما عرضه می کند.

این پکیج، جهت مصارف زیر طراحی و به مشتریان عزیز ارائه می شود؛

جهت روشنایی 20 عدد لامپ 5 وات یا 10 عدد لامپ 10 وات برای مدت 8 ساعت

شارژر تلفن همراه و تبلت به اندازه نیاز

این یک سیستم قوی برای تامین روشنایی مکان های دور از شبکه برق مانند باغ، قهوه خانه، مکان های تفریحی و باغ های شخصی است همچنین در منازلی که فقط نیاز به لامپ دارند هم مناسب است. انتخابی به صرفه از لحاظ اقتصادی و دارای ضمانت اجرایی معتبر از شرکت آرتان انرژی و مسؤل برای پشتیبانی از سیستم.

در این سیستم از تجهیزات زیر استفاده می شود:

پنل خورشیدی SUNTECH، باتری PATTERN، کنترل شارژ Epsolar mppt، اینورتر مربعی CARSPA

همچنین شما می توانید از سانورتر به جای اینورتر و کنترل شارژ استفاده کنید. سانورتر این قابلیت را دارد که شما برای اطمینان بیشتر از سیستم خود می توانید از موتور برق هم در مواقعی که نیاز به برق بیشتری دارید، استفاده کنید. سانورتر می تواند در مواقعی که به برق بیشتری نیاز است، موتور برق را به صورت کاملا اتوماتیک روشن کرده و برای شما برق تولید کند و هر زمانی که برق شما به مقدار استفادتان رسید، موتور برق را خاموش کند.

این سیستم به دلیل استفاده از کنترل شارژ mppt قادر است حتی در روزهای ابری مقداری انرژی تا 20% حالت عادی اش در سطح پنل ها جذب و در باتری ذخیره نموده تا شما بتوانید از آن استفاده کنید. باتری به نحوی انتخاب شده که شما در این سیستم همواره معمولا 30% از شارژ باتری دست نخورده مانده و تنها در مواقع ضروری استفاده گردد. این کار ضریب اطمینان و اتکای سیستم را بالا می برد و کمک می کند شما با خیالی آسوده وارد منزل شده و از امکانات برق آنجا استفاده کنید.

اگر انرژی بیشتری احتیاج دارید، پیشنهاد می کنیم سایر پکیج های طراحی شده را در سیستم برق خورشیدی خانگی مشاهده و مطالعه نمایید.

وضعیت: 
موجود