انرژی خورشیدی؛ سمت آفتابی زندگی™

پکیج سولار دوربین مدار بسته

سیستم سولار دوربین مداربسته

در بسیاری مواقع با مکان هایی مانند انبار، کارگاه، باغ و ... که فاقد برق هستند، نیازمند تامین امنیت برای تجهیزات و سرمایه قرار گرفته در این مکان ها می باشند. گروه مهندسی آرتان انرژی، استفاده از سیستم خورشیدی، جهت تامین انرژی دوربین های مدار بسته را به شما عزیزان پیشنهاد می کند. ما با این روش، هزینه شما را در مقایسه با ثبت نام و تخصیص و انتقال و کابل کشی، کاهش می دهد. در برخی مواقع امکان برق رسانی به این مکان ها عملا وجود ندارد و می بایست امنیت مکان را نیز تامین کرد؛ در این حالت بهترین گزینه، استفاده از همین پکیج هاست. شما می توانید تجهیزات فتوولتاییک را خودتان شخصا انتخاب کرده و به ما اعلام کنید و یا می توانید از پیشنهادات کارشناسان ما بهره مند شوید.

شما برای استفاده در ملک شخصی خودتان که فاقد برق است، می توانید از پیشنهادات متنوع کارشناسان ما، بهره مند شوید.

پکیج backup 1 جهت دوربین های مداربسته: (1000 وات ساعت ) Arenco-I-600Wh

شامل: 4 عدد دوربین به مدت 4 ساعت، 10 عدد لامپ 5 وات به مدت 4 ساعت

این ترکیب برای حالت پیشفرض بوده و ممکن است نیاز شما با این خروجی متفاوت باشد، در این صورت اگر ما را از شرایط خود، مطلع کنید، بهترین و بهینه ترین سیستم برای شما طراحی خواهد شد.

تجهیزات پیشفرض این سیستم: باتری HITACO / PATTERN، پنل YINGLI / ZYTECH / MAXCELL ، شارژ کنترلر EP SOLAR

شما همچنین می توانید تجهیزات و یا کیفیت مدنظر خود را اعلام کنید تا منطبق بر نیاز شما (به طور رایگان) برایتان طراحی گردد، کافیست توان دوربین های خود را به ما اعلام کنید یا اگر تازه می خواهید نصب کنید، با مشورت دوربینی مناسب سیستم خورشیدی انتخاب کنید.

جهت سفارش یا کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص، با ما تماس بگیرید.

 

وضعیت: 
موجود