انرژی خورشیدی؛ سمت آفتابی زندگی™

 

سیستم خورشیدی

طراحی و اجرای سیستم خورشیدی مستقل از شبکه

هدف از طراحی و اجرای سیستم های خورشیدی مستقل از شبکه، برق رسانی به منازل و یا دستگاه هایی است که نیاز به برق دارند و در دسترس آنها نیست. طراحی سیستم های مستقل از شبکه باید با نهایت دقت صورت گیرد چرا که استفاده از تجهیزاتی که با شرایط آب و هوایی و با یکدیگر تناسب نداشته باشند، راندمان سیستم را پایین خواهد آورد. هم چنین انتخاب مکان مناسب برای اجرای این سیستم ها از اهمیت ویژه ای برخوردار است. مکانی که آفتاب گیر باشد. در ایران پنل های خورشیدی بصورت شمالی-جنوبی نصب می شوند باید در نظر داشته باشید در کنار محل مورد نظر، ساختمان، درخت یا هر چیزی که سایه بیندازد، باید اجتناب کنید. مخصوصا که اگر از پنل های مونوکریستال استفاده کرده و اینورتر مرکزی نصب کرده باشید ممکن است با قرار گرفتن بخشی از یک پنل در سایه، کل آرایه خورشیدی از مدار خارج می شود. برای دوری از این کار راه کارهایی در این سایت، ارائه کرده ایم. گروه مهندسی آرتان انرژی با استفاده از نرم افزار خطای انسانی را که بعضا بطور حدسی و تقریبی اجرا میشود حذف می کند. انتخاب پیمانکار توانا برای اجرای این گونه سیستم ها و استفاده از تجهیزات معتبر، ضریب اطمینان، عمر و کارایی سیستم را تا حد چشمگیری ارتقا خواهد داد. هم چنین مجری می بایست متعهد به مسولیت های خود باشد و پشتیبانی فنی و مشاوره ای لازم را به متقاضی دهد، هم چنین آموزش های لازم را نیز در این خصوص بدهد تا اگر مشکلی پیش آمد خود متقاضی بتواند آن را حل کند و یا با مشاوره و در نهایت حضور کارشناسی از شرکت، مشکل برطرف شود.

شما با استفاده از سیستم مستقل از شبکه دیگر نیار به تامین انرژی برق خود از راه های دیگر نیستید که اغلب گران، پر سر و صدا و ایجاد کننده ی آلودگی برای محیط زیست هستند که سیستم خورشیدی با قیمتی به صرفه و بدون هیچگونه سر و صدا و آلودگی برای شما برق تولید می کند.

از مزیت های دیگر سیستم خورشیدی هزینه نگهداری آن است که بسیار ناچیز بوده و فقط تنها هزینه ای که برای شما دارد، شستشوی پنل های خورشیدی می باشد و شما بعد از اجرای سیستم دیگر نیاز به هزینه کردن تا حداقل 4 سال را ندارید (بعد از 4 الی 5 سال هزینه تعویض باتری). البته همیشه این را در نظر بگیرید که با هر جنس و برندی نمی توان به این موضوع رسید. انتخاب تجهیزات با کیفیت و مرغوب و همچنین استراکچر مناسب در این باره بسیار پر اهمیت است.

سیستم خورشیدی قابلیت ترکیب چندین منبع انرژی مختلف مانند فتوولتائیک، انرژی باد و برق آبی را دارد و حتی اگر شما نخواهید از این نوع منابع انرژی استفاده کنید و نیاز به برق بیشتری داشته باشید، می توانید در هر زمانی که نیاز باشد سیستم خود را ارتقا دهید و هم چنین امکان مانیتورینگ و کنترل سیستم از راه دور را دارد.  

سیستم های مستقل از شبکه شامل انواع سیستم های روشنایی خورشیدی، برق مصرفی برای وسایل منزل، پمپ های آب، بیلبوردهای تبلیغاتی خورشیدی، ایستگاه های اتوبوس، و برق رسانی به هشداردهنده های ترافیکی و شهرداری است. این سیستم برای هر نقطه ای که دور از شبکه برق است و یا در جایی که برق گرانتر محاسبه میشود، مناسب، منطقی و به صرفه است. لطفا برای مشاهده هر پکیج آن را در این صفحه پیدا کرده و مطالعه کنید. در صورتی که اطلاعات سایت را ناکافی دیدید می توانید با کارشناسان شرکت تماس حاصل و مشاوره ها و راهنمایی های تکمیلی را از آنان بخواهید. هدف ما جلب رضایت شماست.

پمپ آب خورشیدی

طراحی، نصب و راه اندازی پمپ آب خورشیدی برای کشاورزان و باغداران عزیز اجرا می گردد. این پمپ ها که معمولا بصورت سه فاز و بعضا تک فاز هستند، به وسیله تامین برق به کمک پنل خورشیدی می توانند کارایی بالا و کم هزینه ای داشته باشند. برای کاهش استهلاک و هزینه اجرایی، توصیه می کنیم این سیستم ها بدون باتری که جزعی مصرفی به حساب می آید، استفاده کنید. کارکرد این سیستم به صورت مرتب و روز کار است.

وضعیت: 
موجود

نورپردازی خورشیدی پارک ها، اماکن عمومی و باغ

پکیج خورشیدی برای فضای سبز و اماکن عمومی

مزایای استفاده از روشنایی خورشیدی در معابر و اماکن عمومی: 1) عدم نیاز  دسترسی به شبکه برق

2) استفاده ار انرژی پاک و رایگان

3) عدم پرداخت هزینه های مصرف برق 

وضعیت: 
موجود

برق خورشیدی خانگی

برق خورشیدی خانگی

استفاده از سیستم برق خورشیدی، برای تامین انرژی مکان های فاقد برق، راه حلی منطقی و به صرفه است. سیستم خورشیدی متشکل از اجزای هماهنگ و متناسب، ضریب اطمینان برق شما را بالا می برد. شما می توانید برق تولید شده پنل را در باتری های خشک، ذخیره کرده و در طول شب و یا در روزهای ابری از آن بهره مند شوید.

وضعیت: 
موجود

ایستگاه های خورشیدی

ایستگاه خورشیدی

ایستگاه های خورشیدی را در دو منظر می توان بررسی نمود؛ یکی ایستگاه های خورشیدی متصل به شبکه ongrid که با اتصال به شبکه برق درامد زایی می کنند و دیگری ایستگاه های خورشیدی مستقل از شبکه، که برق مورد نیاز خود را تامین می کنند و در کنار آن سرویس هایی چون برق رسانی به یک بیلبورد تبلیغاتی انجام می دهند. از ایستگاه های خورشیدی برای تبدیل نمودن آن به یک جایگاه تبلیغاتی پرقدرت می توان استفاده نمود. همچنین می توان خدماتی مانند ایستگاه شارژر خورشیدی موبایل و سایر وسیله های همراه را از ایستگاه های خورشیدی گرفت، همچنین شما به راحتی می توانید ایستگاه را از یک ساعت مشخص بصورت خودکار روشن نموده و با این کار هم امنیت آن مکان را تامین نمود و هم خدمتی مشخص به افراد دیگر داد. نهادهای دولتی همچون شهرداری ها می توانند این ایستگاه های خورشیدی را در اختیار شرکت های تبلیغاتی قرار داده تا این شرکت ها آن را در اختیار متقاضیان تبلیغ فیزیکی سطح شهر قرار دهند؛ و بدین ترتیب گام مهمی در جلب رضایت هموطنانمان بردارند. شما عزیزان چه بصورت سرمایه گذاری خصوصی و چه در قالب ارگان های دولتی حمایت صمیمانه شرکت آرتان انرژی را خواهید داشت تا همراه و گام به گام خدمات پاک خورشید را برای هموطنانمان مهیا سازیم.

وضعیت: 
موجود

سیستم روشنایی خورشیدی برای بیلبورد

بیلبورد خورشیدی solar billboard
بیلبورد خورشیدی solar billboard

اجرای سیستم روشنایی خورشیدی برای تابلوها و بیلبوردهای تبلیغاتی

شما می توانید با هزینه ای کمتر از حق انشعاب برق  و بدون نیاز به پرداخت هزینه های برق مصرفی، بیلبوردهای تبلیغاتی خود را نورانی نمایید.

پکیج  1000 وات ساعت خورشیدی جهت روشن نمودن 4 عدد LED با توان 20 وات به مدت 12 ساعت   

وضعیت: 
موجود

روشنایی خورشیدی هشداردهنده ها

پکیج برق خورشیدی علائم ترافیکی

استفاده از سیستم خورشیدی، برای علائم راهنمایی رانندگی موجود در اتوبان ها، بین جاده ها و یا لامپ های روشنایی معابر، راه حلی مطمئن، بی دردسر و پرکاربرد است. این سیستم خورشیدی، نسبت به سیستم های دیزل ژنراتور و یا برق کشی کابلی، بسیار به صرفه تر و کم هزینه تر است.

وضعیت: 
موجود

توان مصرفی مهم ترین وسایل برقی منزل در زیر گردآوری شده، شما عزیزان برای اطلاع از مقدار توان مصرفی خود می توانید از این صفحه استفاده کنید.

برای محاسبه کلی و طراحی سیستم شما، باید ابتدا تمام وسایل مورد استفاده شما به همراه تعداد و توان مصرفی، به صورت دقیق مشخص شود. در غیر این صورت، یا مقدار تولید برق سیستم کمتر از مقدار مصرف خواهد شد که در مصرف برق با مشکل روبرو خواهید شد و یا بیشتر از مقدار برق مورد نیاز می شود که در این صورت هزینه ای اضافی و بیهوده است.

(W) توان مصرفی نوع تجهیزات 
2200 آون الکتریکی
1400 اجاق گاز برقی
1400 پاپکرن ساز
1100 توستر
3400 خشک کن لباس
100 درب باز کن برقی
1000 سماور برقی
200 فریزر
1200 قهوه ساز
479 کتری برقی
800 پلوپز
350 چرخ گوشت
500 غذاساز
1500 مایکروفر
2000 ماشین ظرفشوئی
2000 ماشین لباسشوئی
300 میکسر
150  یخچال
300 یخچال-فریزر
(w) توان مصرفی نوع تجهیزات
1210-50 آکواریوم
1100 اتو
1800 اتو بخار
90 بابلیس
1200 سشوار
0.4-0.25 mp3 player شارژر
15 ماشین اصلاح
(w) توان مصرفی نوع تجهیزات
7 تلفن
150-40 فرستنده تلفن بی سیم
10 ADSL مودم
5 گیرنده تلفن بی سیم

 

 

(W) توان مصرفی نوع تجهیزات
100 لامپ هالوژن-تنگستن
300 مصرف روشنائی
36 لامپ فلورسنت خطی
23 لامپ کم مصرف
60 لامپ هالوژن
(W) توان مصرفی نوع تجهیزات
280 تلویزیون پلاسما 42 اینچ
213 LCD تلویزیون
20-25/17-21 DVD/VCR
40 VIDEO/DVD ضبط و پخش
60 استریو
188 تلویزیون معمولی
200 لوازم تصویری
25 لوازم صوتی
150 مونیتور
(w) توان مصرفی نوع تجهیزات
60 پرینتر جوهری
30/120 سی پی یو-awake/asleep
120 کامپیوتر
200 CRT کامپیوتر دسکتاپ با مونیتور
50 لپ تاپ
(W) توان مصرفی نوع تجهیزات
100 پنکه سقفی
70 پنکه معمولی
5000 سرمایش مرکزی
600 کولر آبی
2300 کولر گازی
(W) توان مصرفی نوع تجهیزات
2000 آبگرمکن برقی
2000 بخاری برقی
3000 هیتر با المنت مسی
2500 رادیاتور برقی
750 مشعل