انرژی خورشیدی؛ سمت آفتابی زندگی™

چگونه از فروش برق خورشیدی کسب درآمد کنیم

نیروگاه تولید پراکنده برق خورشیدی که نهایتا برق خود را به شبکه برق شهری می فرستد به عنوان یک سرمایه گذاری سود ده و بلندمدت مطرح است. اگر فکر می کنید این گونه نیست نگاهی به نیاز کشور در زمینه برق و ظرفیت های موجود همراه با سرمایه گذاران خورشیدی که در اطرافتان دست به این کار زده اند، بیاندازید تا متوجه شوید امروز جریان فراگیری در کشور روی به انرژی خورشیدی آورده است. این جریان متاثر از نگاه جهانی به پدیده انرژی پاک و ضرورت استفاده از آن است، پس می توان اینگونه نتیجه گرفت که سرنوشت بشر در گرو استفاده از انرژی های نو است و در نهایت این جایگزین شایسته ای برای انرژی های پرمخاطره دیگر خواهد بود. هر نیروگاه خورشیدی در صورتی که طراحی دقیق و تجهیزات مناسب و متناسب داشته باشد، تا 20 سال اول می تواند بدون هزینه ی نگهداری اداره شود. پس از 4.5 تا 5 سال اول که سرمایه راه اندازی این نیروگاه بازمیگردد، پس از آن تماما برق تولیدی سود خالص است. تا 10 سال اول شما ملزم به پرداخت مالیات به دولت نمی باشید. دولت از ابتدا تا پایان از این کسب کارها حمایت می کند چون مهمترین مشتری این انرژی خود دولت است. این کسب و کار بی دردسر است یعنی شما پس از راه اندازی سیستم فقط نیاز به نگهبان و اپراتور در اتاق کنترل نیروگاه دارید. شرکت آرتان انرژی درخصوص آموزش های لازم برای نگهداری سیستم، برنامه های مشخصی برای ارائه به متقاضی یا کسی که متقاضی معرفی کند، دارد.  

میتوان با استفاده از نیروی خورشید برق تولید کرد و در قالب نیروگاه خورشیدی در مقیاس های متفاوت برق تولید کرده و با اتصال به شبکه اصلی برق رسانی، به دولت برق فروخت. از طرفی وزارت نیرو با همکاری سازمان انرژی های نو طی قراردادی مشخص از تاریخ صدور مجوز احداث نیروگاه خورشیدی، به مدت 20 سال، برق تولیدی شما را خریداری می کند. در این مدت شما می توانید علاوه بر آن برق تولیدی را در داخل کشور در قالب قراردادهای دوجانبه به اشخاص حقیقی و حقوقی برق تولیده شده را فروخت و درامد زایی کرد.

این مطلب به طور پیوسته در حال تکمیل و به روز رسانی است لطفا در صورتی که مایلید این صفحه را در آینده نیز مشاهده کنید، آن را در قسمت Bookmark مرورگر خود ذخیره نمایید.

شما می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان شرکت آرتان انرژی تماس حاصل نمایید.

نیروگاه خورشیدی 5 مگاوات

سرمایه گذاری های بزرگ باید بر پایه به روزترین و دقیق ترین اطلاعات پی ریزی شود. در سرمایه گذاری بزرگ گاهی یک تصمیم نسنجیده، میلیون ها تومان هزینه شما را افزایش می دهد. اگر سرمایه بزرگ آورده اید، این بدان معنا نیست که برای شما 200 یا 300 میلیون تومان اهمیت ندارد. برای شما حتی یک میلیون هم اهمیت خاص خود را باید داشته باشد. به کسی اعتماد کنید که در کنار شما قرار می گیرد نه در بین شما و فروشنده تجهیزات؛ یعنی شما باید قادر باشید از قیمت اصلی محصولات و خدمات اطلاع یابید.

نیروگاه خورشیدی 5 کیلووات

مراحل دریافت مجوز و احداث نیروگاه های 5kw خانگی

استفاده از انرژی های پاک در سراسر جهان به طور روز افزونی در حال رشد بوده و با توجه به آینده سوخت های فسیلی این انرژی هم اکنون در حال جایگزین شدن می باشد.