انرژی خورشیدی؛ سمت آفتابی زندگی™

پکیج خورشیدی قابل حمل

نیروی متخصص داخلی در این روزها مشغول تدوین و ارائه راه حلی برای سیستم های خورشیدی قابل حمل است به نحوی که مصرف کننده بتواند برای مدت زمان بیشتر از آن استفاده کند، همچنین حمل ساده ای داشته باشد، از طرفی طول عمر تجهیزاتش بالا باشد تا بتوان برایش ضمانت نامه معتبر صادر کرد.

اگر کسی هستید که به هر دلیل در مکانی به دور از برق شهری مشغول کار، زندگی، تفریح، تحقیق و اکتشاف یا عبادت هستید، به هر حال شما هر چقدر هم برای بودن در طبیعت مجهز باشید به امکاناتی مانند شارژر برای تلفن همراه، روشنایی برای استفاده طول شب یا برای ایجاد امنیت در یک مکان، رادیو برای شنیدن اخبار هواشناسی مهم، باند تقویت کننده صدا برای ساختن لحظه های شاد و ... نیاز دارید. دستگاهی که بخواهد تمام این کارها را انجام دهد قاعدتا باید برای طول عمر و کیفیتش هم قاعده ای وجود داشته باشد. برای اولین بار در کشور سیستم هایی قابل حمل با وزن 7.5 کیلوگرم که بصورت یک پک کامل و مرتب به همراه کیف شکیل و با کیفیت برای حمل راحتتر است. این محصول با بهره گیری از سلول خورشیدی مونوکریستال در فضایی جمع و جور تر نسبت به سلول پلی کریستال، در طول روز در هر ساعت 110 وات برق مفید به شما می دهد. از طرفی در طول شب 7 ساعت با دو عدد لامپ روشنایی قابل استفاده است. اگر بخواهید تمام طول شب از آن استفاده کنید می توانید از فقط یک لامپ استفاده نمایید. شما هر اندازه که بخواهید می توانید از دو پورت USB آن برای شارژ استفاده کنید. این سیستم به دلیل وجود باتری در آن می تواند برقی که در طول روز از طریق دو عدد پنل خورشیدی که دارد ذخیره و در طول شب مورد استفاده قرار می دهد. عمده وزنش هم به خاطر وجود باتری بزرگ و قوی است. تمام طبیعت دوستانی که در برنامه خود حضور در طبیعت را قرار می دهند می توانند از این محصول با کیفیت استفاده کنند.

 

پکیج خورشیدی قابل حمل

 

همچنین عشایر عزیز کشور که غالبا در رفت و آمد هستند و به برقی قابل حمل و ساده نیاز دارند. ما سیستم خورشیدی قابل حملی را پیشنهاد می کنیم که شما می توانید با خیال راحت در هر جایی زیر این آسمان، آن را برای نیاز خود به کار گیرید. به آن اطمینان داشته باشید و از کارایی اش لذت ببرید. ما اهمیت طبیعت و نقطه اتصال آدمی با خویشتن را می ستاییم و برای چنین انسانی، وسیله ای قابل اعتماد پیشنهاد می دهیم. استفاده از سلول های نسل مونوکریستال و شارژدهی سیستم ها برای تمام طول شب و امکان پخش رادیوی ملی، دنیا را خواستنی تر از قبل می کند. 

این محصول با بهره گیری از تجهیزات با کیفیت و ساخت فریم و قطعات تکمیلی محصول بصورت صنعتی و با دقت اندازه گیری بالا، از کیفیتی برای حضور در بازار کشورها و شهرهای همسایه همچون اربیل کردستان و صلاله عمان، برخوردار شد. مهندسان در طراحی و ساخت این محصول عزم خود را جزم کردند تا استانداردهای لازم را برای حضور این محصول در بازارهای دورتر فراهم گردد. ما به این نکته توجه نمودیم که شما بیش از هر چیز به سادگی برای حمل و قابلیت اتکای بالا در مواقع موردنیاز و حساس، احتیاج دارید. پس با قیمتی بالاتر از پک های چینی موجود در بازار (که غالبا بصورت مجزا باید حمل گردند)، ولی کیفیتی به مراتب بهتر از آن محصولات، چه در انتخاب تجهیزات مورد استفاده و چه در اصولی که برای کارایی و طول عمر بیشتر در نظر گرفته شد. ما محصولاتمان را ضمانت می کنیم و اگر مشکلی پیش آید آن را تعویض می کنیم. ما به آنچه ساخته ایم ایمان داریم و با ضمانت نامه معتبر به شما عزیزان تقدیم می کنیم و در صورتی که مشکلی داشته باشند با کمال میل آن را تعویض می نماییم.

 

پنل خورشیدی قابل حمل

وضعیت:  موجود