انرژی خورشیدی؛ سمت آفتابی زندگی™

سرمایه گذاری در نیروگاه خورشیدی

انرژی خورشیدی در سالهای اخیر و مخصوصا در سال جاری، به عنوان یک کسب و کار جدید مطرح شده است. شما به عنوان سرمایه گذار که توان و یا ارتباطات کافی برای تامین مالی نیروگاه فتوولتائیک را دارید، قاعدتا فرصت برابر برای انجام کسب و کارهای دیگر را نیز دارید. هیچ کس ادعا نمی کند که سرمایه گذاری در نیروگاه خورشیدی عالی و کامل است، اما شما عزیزان را دعوت می کنیم ابتدا اطلاعات واقع بینانه خورشیدی را در اینجا بیابید و مطالعه کنید، تحقیق و پرس و جو کنید، کسب و کارها را در بلندمدت در نظر بگیرید، مقایسه کنید، اگر مشاوره خواستید با ما تماس بگیرید و مشاوره کنید و در نهایت تصمیم بگیرید. ما سعی نموده ایم به کمک مهندسان راه کارها و شرایطی را اتخاذ کنیم که با مدیریت هزینه ها و بهینه کردن آنها، بازگشت سرمایه را سریع تر کنیم تا آن را به عنوان یک کسب و کار پربازده و پرسود در بازار معرفی کنیم.

 

سرمایه گذاری در نیروگاه خورشیدی

 

اگر شما کاری سراغ دارید که سرمایه شما را در 2 یا 3 سال باز می گرداند، قاعدتا انرژی خورشیدی در برابر آن کسب و کار، سرمایه گذاری درستی نیست. شما برای یک سرمایه گذاری سالم در زمینه خورشیدی باید توجه زیادی به درآمد خود داشته باشید و باید نیروگاهتان به گونه ای باشد که بهترین را برای شما رقم بزند که یکی از مهمترین عوامل، بازده پنل خورشیدی است که اگر به بهترین شکل ممکن باشد، شما از این کار سود بسیار زیادی برده اید. اگر نیروگاه خورشیدی در بهترین حالت خود طراحی و اجرا شود و با فرض استفاده از تجهیزات معتبر، سرمایه شما را بطور معمول در 4 سال باز می گراند و دارای سود 24% است. در این حالت نیروگاه خورشیدی یک سرمایه گذاری صحیح و آینده نگرانه است. در غیر این صورت، استفاده از سلول خورشیدی پر هزینه خواهد بود. امروزه نیروگاه هایی در کشور راه اندازی شده است که متاسفانه به دلیل هزینه اجرایی بالا و طراحی نه چندان کارشناسی شده، آنها را به کاری "بی کیفیت" تبدیل کرده است. ما با تیم مهندسی متشکل از مهندسان برق، مکانیک، کامپیوتر، مدیریت پروژه، مهندسان اجرایی، فناوری اطلاعات و داده ها، استراتژی و سود خود را در بالا بردن درآمد شما و پایین آوردن هزینه هایتان می یابیم. برای سرمایه گذاری راهکار و برنامه مشخص داریم. برای اجرای پروژه ها تیمی متشکل از 8 سوپر وایزر از شرکت schletter آلمان و بالغ بر 40 نیروی اجرایی کارشناس برای نصب و راه اندازی سیستم فتوولتائیک، گواهی بر این پیشنهادات است. در صفحات نیروگاه های خورشیدی از نیروگاه 5 کیلووات تا مزرعه های مگاواتی، راهکار و پیشنهادهای عملی ارائه نموده ایم.

ما هرگز انحصاری نمودن اطلاعات و دانسته ها و همچنین تجربیات اعتقادی نداریم. هر آن چه می دانیم را به اراده خداوند متعال، از طریق همین سایت با شما در میان خواهیم گذاشت.

در کنار تمام هزینه ها، سود ها و اعداد، می توان به این اندیشید؛ اگر این کار امروز ما تداوم یابد ایرانِ 50 سال دیگر برای فرزندانمان و فرزندانشان چگونه خواهد بود...

از اینکه شرکت آرتان انرژی را برای کسب اطلاعات انتخاب نموده اید سپاسگزاریم.