انرژی خورشیدی؛ سمت آفتابی زندگی™

همکاری با نهادهای دولتی جهت اجرای نیروگاه خورشیدی مقیاس کوچک

در راستای اجرای پروژه "تامین 20% انرژی نهادهای دولتی از منابع تجدید پذیر" شرکت آرتان انرژی آمادگی خود را جهت ارائه مشاوره تخصصی به این مراکز، جهت اجرای نیروگاه خورشیدی کوچک مقیاس، اعلام می نماید. در همین راستا بد نیست بدانیم فضاهایی که برای اجرای سیستم خورشیدی، در سازمان های دولتی می توان استفاده کرد می تواند؛ سقف سوله ها، پارکینگ خودروها، پشت بام ساختمان ها، کارگاه ها، فضاهای بلا استفاده، که لزوما می بایست آفتابگیر و ترجیحا شمالی-جنوبی باشند. (جهت شمالی جنوبی بیشترین زمان تابش خورشیدی را در طول روز دارند.) 

درخصوص انتخاب تجهیزات خورشیدی، می توانید با یکی از کارشناسان آرتان انرژی بصورت تلفنی، صحبت کنید. حتما از تجهیزات با کیفیت، اوریجینال و دارای ضمانت نامه معتبر از شرکت پیمانکار را استفاده کنید. پیشنهاد می کنیم کیفیت را فدای قیمت نکنید. در صورت استفاده از تجهیزات خورشیدی بی کیفیت و فاقد تایید کارشناسانه، ممکن است در سال های اول هیچ تفاوتی با سیستم های حرفه ای نداشته باشد، ولی به مرور زمان و در بلندمدت، خواهید دید که کارایی واقعی سیستم، با کارایی که برای آن متصور بوده اید، فاصله چشمگیری دارد. آنگاه دیگر برای پشیمانی دیر شده است. تجهیزات را باید مسولانه و با نگاه بلندمدت انتخاب کرد و دقت زیادی را می طلبد. سازه یا استراکچر برای قرار گرفتن پنل خورشیدی، اهمیت ویژه ای دارد. یک سازه مستحکم باید در برابر باد، باران، طوفان و حوادث طبیعی، از مقاومت کافی برخوردار باشد. مهندسان گروه آرتان انرژی، با استفاده از سازه هایی فلزی با دقت اندازه های بالا، روکش گالوانیزه گرم، که بصورت پیچ و مهره ای بسته می شوند، رنگ آمیزی می شوند و مورد تایید ساتبا هستند، بستری مناسب برای استقرار پنل خورشیدی که سرمایه اصلی شماست، بوجود می آورند. ما در ازای تجهیزات موجود در بازار، بهترین و با کیفیت ترین کار را برای شما انجام می دهیم. پشتیبانی از سیستم و ارائه آموزش های لازم را نیز، در نظر می گیریم.

امروزه در کشورمان، ادارات و سازمان های دولتی در استفاده از انرژی تجدید پذیر، پیشگام بوده و در نهادینه کردن آن به عنوان یک فرهنگ اجتماعی پسندیده، نقش مهمی داشنه اند. در همین راستا دولت نیز قصد دارد سالیانه 2000 مگاوات به نیروگاه های خورشیدی کشور، اضافه نماید. گروه مهندسی آرتان انرژی از ارگان های دولتی که استفاده از انرژی خورشیدی را در دستور کار خود قرار داده اند، دعوت به همکاری می نماید و صمیمانه از عزیزانی که تمایل به اجرای سیستم های خورشیدی داشته باشند، تقاضا می کنیم با در نظر گرفتن فضای ساختگاه، در خصوص امکان سنجی، استعلام تجهیزات و قیمت ها، هزینه های اجرا و غیره، با ما تماس بگیرید.