انرژی خورشیدی؛ سمت آفتابی زندگی™

معرفی شرکت آرتان انرژی و زمینه های فعالیت

شرکت مهندسی آرتان انرژی گستر سپنتا به شماره ثبتی 42262 با برند تجاری طراحی و اجرای نیروگاه های خورشیدی و پکیج مستقل از شبکه  که به اختصار با نام آرتان انرژی می شناسیم، در ابتدا فعالیت خود را بصورت پیمانکاری در حیطه خطوط انتقال و پست های برق آغاز کرد و در مناطقی از غرب (کردستان) و جنوب (بوشهر، فارس و هرمزگان) پروژه های مهم و قابل توجهی را انجام داد که در ادامه به آن اشاره خواهد شد. با گذر زمان و پیدایش بحران انرژی، تفکر مدیریتی گروه آرتان انرژی با هدف گسترش استفاده عمومی از انرژی های پاک و کم هزینه شکل گرفت.

در سال های اخیر و با قوت گیری بحران مصرف بیش از توان برق در کشور، بر آن شدیم تا گامی در جهت رشد نگاه استفاده از انرژی های تجدیدپذیر برداریم. لذا آگاهی رسانی در خصوص انرژی های پاک به عنوان یک راهبرد در مجموعه آرتان انرژی مطرح شد. دانش فنی در حوضه علوم فتوولتاییک، استفاده از نیروی تخصصی جوان، انجام پروژه های احداث نیروگاهی بر اساس طرح توجیهی و برنامه زمانبندی مشخص و پشتیبانی منظم از سیستم های خورشیدی اجرا شده با استفاده از نرم افزار، ما را از دیگر رقبا متمایز ساخته است. از این رو، تامین تجهیزات حرفه ای، طراحی و اجرای پکیج ها و نیروگاه های خورشیدی را در دستور کار خود قرار دادیم.

توانمندی ها

  • طراحی، محاسبه و اجرای پروژه های خطوط انتقال فشار قوی و پست های فشار قوی از 65 کیلوولت تا 400 کیلوولت و شبکه های توزیع فشار ضعیف و متوسط
  • پروژه های راه، ساختمان و ابنیه و سیستم های کنترل کامپیوتری و اتوماسیون
  • طراحی، ساخت و نصب تابلوهای فشار ضعیف و متوسط
  • خرید، فروش، تولید، صادرات و واردات کلیه تجهیزات و خدمات برق و نفت بجز اکتشاف، استخراج و بهره برداری و مخابرات به جز بی سیم
  • نصب و راه اندازی پروژه های پالایشگاهی و نفت به جز اکتشاف، استخراج و بهره برداری و مخابرات به جز بی سیم
  • طراحی، مشاوره و اجرای نیروگاه های فسیلی، خورشیدی، تلمبه ای ذخیره ای و CHP
  • طراحی و اجرای انواع پکیج های خورشیدی جهت استفاده های عمومی

در بسیاری از مواقع، استفاده از پکیج های خورشیدی مستقل از شبکه برق رسانی، با هزینه کمتری در مقایسه با برق رسانی از طرق دیگر، طراحی و اجرا می شود. از طرفی سهولت استفاده، نگهداری آسان، قابلیت جابه جایی و تغییر محل نصب و ضریب اطمینان بالا از دیگر ویژگی های برق خورشیدی است. علاوه بر آن، پنل های خورشیدی عرضه شده با کیفیت دارای ضمانت تعویض و همچنین ضمانت کارکرد بالای 80% تا 25 سال است. پکیج های متنوع با قابلیت های متفاوت و هزینه های گوناگون، قابل اجرا برای اغلب مناطق و نقاط کشور با ضریب اطمینان بالاست.

از جمله دیگر خدماتی که توسط گروه مهندسی آرتان انرژی ارائه می شود، می توان به بیلبوردهای خورشیدی اشاره کرد. بیلبوردهای تبلیغاتی خورشیدی در دو دسته بیلبوردهای تبلیغاتی درون شهری و بیلبوردهای تبلیغاتی بین جاده ای قابل تقسیم بندیست. برق خورشیدی در بیلبوردهای تبلیغاتی، هزینه ها را بطور چشمگیری کاهش می دهد چرا که این بیلبوردها نیازی به برق رسانی از شبکه برق ندارند و همچنین قابل جابه جایی هستند. در ماه های اخیر استفاده از این نوع بیلبوردها که دارای ضریب اطمینان بالایی هستند، رونق بیشتری گرفته است. برای کسب اطلاعات تکمیلی و هم چنین نحوه همکاری با شرکت های تبلیغات بنری می توانید به بخش بیلبوردهای تبلیغاتی خورشیدی مراجعه کنید.

از دیگر خدمات گروه مهندسی آرتان انرژی قابلیت اجرای ایستگاه اتوبوس خورشیدی در سطح شهر است. از مزیت های این کار می توان به مواردی اشاره کرد. تامین روشنایی ایستگاه بدون هزینه برق در طول شب، پریزهایی برای شارژ گوشی تلفن همراه و استفاده از بیلبوردها و بنرهای تبلیغاتی به کمک برق خورشیدی این ایستگاه ها. برای اطلاعات تکمیلی به بخش استگاه اتوبوس خورشیدی مراجعه کنید.

از جمله دیگر خدمات می توان به طراحی و اجرای برق خورشیدی برای هشداردهنده ها و علائم راهنمایی و رانندگی و تابلوهای شهرداری اشاره کرد که با هزینه ای اندک و طول عمر بالا قابل طرح ریزی و اجرا است. که جهت دریافت اطلاعات تکمیلی می توانید به بخش هشداردهنده های ترافیکی مراجعه کنید.

در زمینه کشاورزی نیز با توجه به اینکه باغات و ویلاها در مناطقی دور از شبکه برق رسانی قرار گرفته اند و انتقال برق برای هر مشترک دارای هزینه بالایی است، می توان با استفاده از پکیج های برق خورشیدی، هم برق مصرفی خانه باغ ها را تامین کرد و هم برای پمپ های آب از این تکنولوژی استفاده کرد تا بدین ترتیب هزینه های اجرایی به میزان قابل توجهی کاهش یابد. علاوه بر آن، می توان با استفاده از پکیج های قوی تر به دیگران نیز در آن نزدیکی انشعاب برق داد و به نوعی درامد زایی نیز کرد. باغ ها ویلا ها و مناطق دور از شبکه برق رسانی با توجه به هزینه بر بودن انتقال برق برای هر مشترک و بعضا مشکلات حقوقی موجود بر سر راه آن زمین یا باغ، می توانند با استفاده از برق خورشیدی این مشکلات را از سر راه خود بردارند و با خیالی آسوده در محل خود به زندگی یا کسب و کار بپردازند. برق خورشیدی هم هزینه اجرایی پایین تری دارد و هم راه اندازی ساده و قابلیت جا به جایی دارد. لطفا جهت دریافت اطلاعات تکمیلی در این خصوص به پکیج های عرضه شده در قسمت پکیج های صنعتی، باغ شهر ها و برق مصرفی منازل رجوع و پکیج های عرضه شده را بررسی و مقایسه نمائید.

در بسیاری از باغ ها و ویلاهایی که دارای استخر هستند، می توان به کمک آبگرمکن های خورشیدی، در فصولی سرد از آبی گرم جهت استخر بهره برد. بدین صورت که این پکیج خورشیدی گرمای مورد نیاز خود را از انرژی خورشیدی گرفته و صرف گرم کردن آب می کند تا در زمستان شما را از استخری دلچسب و گرم بهره مند کند. این پکیج که دارای هزینه مناسبی نیز هست استفاده بسیاری در دیگر کشورها داشته به عنوان یک راه حل برای آب استخر مطرح می شود. با هوشمند کردن این آبگرمکن های خورشیدی می توان با یک پیام موبایلی قبل از ورود به باغ، آب استخر را گرم کرد. تمام این امکانات با هزینه ای مناسب برای شما عزیزان، در این مجموعه تدارک دیده شده است. برای اطلاعات تکمیلی در این خصوص، به بخش آبگرمکن های خورشیدی رجوع کنید.

با توجه به حمایت های دولت دوازدهم از متقاضیان اجرای نیروگاه خورشیدی و اخیرا برخی بانک ها که برای حمایت از این نوع کسب و کار (فروش برق خصوصی به وزارت نیرو)، تسهیلات مالی خود را در اختیار این متقاضیان قرار می دهند، فرصت مناسبی را برای اشتغال زایی در این حوضه به وجود آورده اند. دولت همچنین خرید برق تولیدی این نیروگاه ها را با همکاری سازمان انرژی های نو (سانا) با نرخ تضمینی برای هر کیلووات تصویب کرده است. بدین ترتیب گروه مهندسی آرتان انرژی از کلیه عزیزانی که قصد راه اندازی نیروگاه برق خورشیدی و کسب درامد ازین طریق را دارند، با قیمت های مناسب و طراحی و اجرای مدرن دعوت به همکاری می نماید.

تمامی این امکانات با هزینه ای مناسب برای شما عزیزان در نظر گرفته شده است. گروه مهندسی آرتان انرژی تمامی مراحل اعم از امکان سنجی، برآورد هزینه ها، طرح توجیهی، طراحی، اجرا و پشتیبانی از محصولات و خدمات خود را بر عهده دارد.